Стиль мінімалізм в інтер'єрі: які меблі вибрати

  • 18 грудня 2017 09:16:42
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 2014
  • 0

Мінімалізм як стиль в інтер'єрі має на увазі лаконічність, простоту, прямі лінії, функціональність. Як правило, в таких інтер'єрах присутні лише нейтральні кольори і відтінки: сірий, білий, бежевий, чорний, повна відсутність або мінімальна кількість декору, а загальний вигляд кімнати підпорядковується всім правилам ергономіки і функціональності.
Однак мінімалізм в чистому вигляді не завжди виглядає затишно і по-домашньому, тому іноді він може бути розбавлений додатковими деталями. Так, наприклад, з'явився скандинавський стиль, який поєднує мінімалістичні елементи і деталі, що створюють затишок: натуральне дерево, дороге і якісне освітлення, затишні подушки, теплі пледи, милі оку сувеніри і т.д. Що ж таке стиль мінімалізм і які меблі підібрати під такий інтер'єр - про це читайте в нашій новій статті!

Мінімалізм на кухні

Кухня, виконана в цьому стилі, випромінює чистоту і порядок. Тому щоб не перевантажувати вигляд кімнати зайвими деталями і технікою, вся вона повинна бути вбудована. Вибір матеріалів для меблів досить широкий: це і бюджетні варіанти з ДСП, МДФ, і більш дорогі з натурального дерева, шпону. Для стін підійдуть цегла, натуральний камінь, однотонна плитка, для підлоги - паркет або ламінат.


Вибираючи меблі для кухні в стилі мінімалізм, вкрай важливо продумати всі деталі, щоб вона була не просто минималистичной, а й ергономічною. Найкращий варіант для цього - замовити індивідуальне виготовлення, але можна і підібрати кілька готових варіантів. І те, і інше можна зробити в Mebel-24. Наприклад, економ- стандарт 5 і набір 005 з бюджетних моделей або кухня модерн пряма 24 , модерн пряма 2 , які виготовляються на замовлення.


Спальня в стилі мінімалізм

Мінімалізм в спальні легко реалізувати за допомогою вбудованих меблів і дзеркал, простий лаконічної ліжка і великої кількості світла, що створюється за рахунок природного або штучного освітлення. На вікна краще всього повісити жалюзі, римські або рулонні штори, на підлогу можна покласти однотонний неяскравий ковролін. Така кімната буде виглядати лаконічно і затишно. Для спальні в стилі мінімалізм радимо вибирати меблі « Белла », « Верона » або « Соната » від фабрики «Миро-Марк».


Відповідають духу мінімалізму і недорогі дерев'яні ліжка від фабрики « Олімп ».

Мінімалістична вітальня

Щоб створити інтер'єр вітальні в стилі мінімалізм, по можливості, варто зробити перепланування простору, об'єднавши її, скажімо, з передпокою. Так ви зробите кімнату ширше і просторіше. Для обробки вибирайте однотонні матеріали і прості кольори: сірий, білий, бежевий. На підлозі найкраще буде виглядати ламінат або паркет, контрастує зі стінами: темний або світлий.
Меблі для мінімалістичною вітальні повинна бути простою, з мінімумом декору та максимально функціональною. Вітаються скляні журнальні столики , лаконічні гірки, наприклад, Silver або Arte , комфортна і неяскрава м'які меблі.


Передпокій в стилі мінімалізм

Мінімалістичний інтер'єр у передпокої має на увазі максимальну функціональність при мінімальній кількості деталей. При цьому вся взуття, сумки, верхній одяг та інше повинно бути надійно сховано від сторонніх очей. Це до речі, найвірніший спосіб створити порядок і чистоту в першій кімнаті, з якої починається знайомство гостей з вашим будинком. Якщо вирішите поєднати передпокій з вітальні, вибирайте для цих двох кімнат меблі з однієї модульної системи, щоб вироби поєднувалися за кольором, стилем і матеріалом виконання. Для цієї мети відмінно підійде індивідуальне виготовлення на замовлення або такі готові гарнітури: складальна система « Лего », « Фантазія » та ін.


Замість висновку

Як бачите, стиль мінімалізм не завжди сірий і нудний, а при бажанні його можна обіграти додатковими елементами і навіть легким ненав'язливим декором. Адже сьогодні сліпе слідування правилам вже давно не актуально, а змішання стилів залишається на піку популярності, і свої позиції цей тренд здавати поки не збирається. Ми вважаємо, що це відмінна тенденція, адже тепер навіть мінімалізм може заграти новими фарбами і неповторною індивідуальністю. А вам подобається мінімалізм в інтер'єрах? Нам цікава ваша думка - напишіть в коментарях ↓

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 
Поставити питання  ↓