Корисні поради по збірці корпусних меблів, меблі, купити меблі, збирання меблів, характеристики

  • 03 вересня 2015 15:25:28
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1126
  • 0

І так ви купили меблі в інтернет-магазині виходячи з фінансового стану або з міркувань економії, ви вирішили заощадити на збиранні придбаного вироби. Тут поганого нічого немає, але є багато тонкощів і нюансів, які вам не відомі доти, поки ви не зіткнулися зі складанням.

І так ви визначилися, вам не потрібна збірка, але перш ніж купувати меблі в тому магазині, в якому ви хочете, вивчіть відгуки і коментарі про даному ресурсі, так це не ідеальний варіант вивчення магазину на його порядність, так як в більшості випадків коментарі пишуть його ж адміністратори. Але є великий плюс на чужих ресурсах і блогах у них пропадають повноваження коригувати і видаляти не угодні коментарі. Так що при пошуку, щось та спливе, якщо таке є, а навіщо я вам це пишу, що б ви знали, перш ніж замовити або купити меблі в Києві або Україні ознайомтеся, у кого ви це будете купувати, і що про нього думають купили у нього люди. Люди, замовляючи меблі, скаржаться на інші інтернет магазини, що після покупки їх, м'яко кажучи, ігнорують. Обов'язково уточніть, чи надають вони товарний чек на товар, це важливий момент покупки так як ви потім зможете довести що меблі ви придбали у них, і якщо ви не впоралися з самостійною збіркою вам повинні надати збирача нехай не відразу зрозуміло все зайняті і розписані наперед, але в перебігу 3-4 робочих днів це можливо.

Отримавши меблі, вивчаємо і згадуємо, що купили, як воно виглядає зібране. Якщо це дрібна корпусні меблі, наприклад: комод , тумба під телевізор , комп'ютерний стіл , тумба приліжкова, стіл письмовий, журнальний столик, полку книжкова, тумба взуттєва і інша дрібна меблі. Перше що робимо, роздруковуємо, пачки меблів разлажівая деталі, так що б балу доступна видимість їх для порівняння зі схемою складання і шукаємо схему з фурнітурою. Так як меблі малогабаритна, дощок у вас буде від 10 до 30 шт. може трохи більше. Чи не знайшли схему? Шкода, але не турбуйтеся ще раз подивіться уважно. Все одно ні. Якщо меблі стандартного виробника України ви легко можете її дістати, перше у кого можна її пошукати, не виходячи з дому і надмірно не нервуючи, так це у дідуся Google він точно знає, все вбиваємо правильно запит, наприклад «схема складання столу комп'ютерного Ніка 16 ». Візуалізацію столу він точно вам знайде і схему, якщо така є в світовій мережі. Наприклад схему не знайшов, тоді сміливо дзвонимо туди де купували меблі і викладаємо правильно не нервуючи інформацію і просимо надати будь-яким зручним методом схему зборки, будь то електронна пошта або хто так завезе. За правильним таке повинно відбутися протягом 1 робочого дня, зрозуміло дошки по квартирі не можуть лежати 4 дня і дратувати вас. Якщо ж сміху є вивчаємо уважно її. Процес складання краще проводити відповідними інструментами, якщо у вас немає зрозуміло, ви не професійний збирач підійде викрутка і ключик, якщо такий є. Збираючи меблі, уважно підбирайте деталі і порівнюйте зі схемою складання, це убезпечить вас від неправильного збирання і не потрібного розбивання. Якщо деталь відповідає схемі, а вона не підходить ?? Не поспішайте в істериці дзвонити і кричати, що все не так і все пропало. А спробуйте перевертати деталь або горизонтально або вертикально, це допомагає, так як деталь може мати свердління з трьох сторін, а ви, приклавши однією стороною кричите, що вже не правильно. Зосередьтеся і уважно подивіться, деталь відповідає схемі, і правильно ви її встановлюєте. Вийшло ура, ми за вас щирі раді, що ви змогли освоїти складання меблів.

О ні, на останньої деталі немає свердління, двох отворів. Так це караул !!! Чому ??? Тому що ви не збірка з валізою інструментів і всяких запасних меблевих деталей і кінцеве не маєте відповідного діаметру свердла і дрилі що б зробити отвір. Що можу вам сказати геморой, та й все, як вам, так і магазину який вам це продав. Таке буває деколи навіть часто, це рекламація фабрики виробника. І що їм, якщо вони інша область, ну да вирішать питання, з дошкою думаю, через місяць, якщо не забуду. Тут відповідальність несе інтернет магазин, де ви купили меблі. Не забуваємо, не нервуючи і не накручуючи себе, дзвонимо і пояснюємо проблему. А так само просимо правильну дошку або правильного смольщіка це скажу вам майже одне і те ж. Так як збирач за дві хвилини зробить не вистачає отворів і встановить деталь. І це можна організувати на протязі 1-2 робочих днів, а заміна деталі як правильно займає 7-10 робочих днів. Але вибір за вами.

І так день на збірку все одно не з'явилося. Чи не турбуйтеся, не самі ви такі безліч людей на даний момент відчувають грошовий дефіцит і змушені йти на такі кроки. Запасіться терпінням, і наполегливістю пробуйте і знову пробуйте і у вас обов'язково вийшов, а так же користуйтеся підказками з інтернету і інформацією знайомих це теж допоможе.

Ну що можемо підсумувати. Наша стаття більше призначена не на вирішення проблеми зі складанням, а на ваш психологічний настрой. Із збіркою ви розберетеся в той чи інший спосіб проблема буде вирішена, а от зайві нерви, істерика, паніка, сварки, ні до чого доброго не приведуть. Як мінімум зіпсують прекрасний день, а як максимум залишить нехороша відбиток у вашій підсвідомості. Не в жодному випадки не бачитеся на це, будьте мудрі і шукайте компромісний варіант вирішення будь-якої проблеми, та й не треба забувати не варто перебільшувати важливість і величину даного питання! У наступній статті ми поговоримо, про велику корпусних меблів це будуть: Кухні, спальні, шафи купе, гардероби, вітальні, та інша корпусні меблі.

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 
Поставити питання  ↓