Робота збирачем меблів – з чого почати та наскільки це актуально?

  • 12 травня 2022 14:21:34
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 2466
  • 0

Як стати збирачем меблів та наскільки ця професія актуальна?

Корпусні меблі часто продаються у вигляді набору деталей, зі з'єднанням яких може впоратися лише фахівець. Для установки столів, шаф, ліжок та інших предметів інтер'єру необхідно мати набір інструментів, знатися на кресленнях і знати загальні принципи збирання. Середня зарплата, що пропонується в меблевих центрах, становить 15-20 тис. гривень. Набравшись досвіду, можна працювати збирачем він і тоді дохід залежатиме від кількості виконаних замовлень.

Де навчаються на збирача меблів?

Спеціального навчання професії, що розглядається, немає. Деякі компанії проводять курси, що тривають до двох місяців. На них майбутніх збирачів знайомлять з особливостями роботи з різними матеріалами, типами меблевих конструкцій, фурнітури, технологіями монтажу, засобами вимірів, технікою безпеки при роботі з інструментами. Також на тренінгах навчають правильного спілкування з клієнтами, ведення документації та вирішення конфліктних ситуацій.

Зазначимо, що не всі фахівці-початківці можуть дозволити собі покупку курсу. У такому разі можна рекомендувати розглянути вакансії для збирачів меблів у Києві чи іншому місті, на які запрошуються люди без досвіду роботи. Рівень доходу тут менший, близько 10-15 тис. гривень, але компанії пропонують безкоштовне двотижневе стажування, де навчають усіх принципів роботи з дерев'яними конструкціями.

Умови роботи збирачем меблів

За даними українського сайту-агрегатора вакансій Jooble, робота збирачем меблів зараз не така актуальна, як раніше, але щотижня на ринку праці з'являються нові вакансії. Співробітників шукають меблеві онлайн-магазини, салони та столярні майстерні. Компанії набирають бригаду майстрів із 10-50 осіб, які часто виїжджають по двоє на складання «в чотири руки». Здобувачам пропонуються 8-9-годинний графік, повна зайнятість, робота з сучасним обладнанням та інструментом.

Від кандидатів вимагаються:

  • Уважність та акуратність . У разі поломки деталей фінансові зобов'язання за них лягають на збирача.
  • Вміння читати креслення . Навичка необхідна для розуміння форми деталей, швидше, точного з'єднання між собою.
  • Фізична витривалість . При роботі з виїзду збирачеві доводиться заносити меблі у квартиру замовника, переміщати у межах кімнати важкі деталі.
  • Технічний склад розуму . Періодично фахівці працюють з нестандартними видами конструкцій, зробленими під бажання клієнта, тому важливо мати просторову уяву, швидко орієнтуватися в кресленнях, інструкціях.
  • Знання матеріалів. Складальник повинен розбиратися в характеристиках меблів з ДВП, ДСП, ЛДСП, МДФ, дорогих деревних порід, скляних та металевих елементів, щоб уникнути виникнення пошкоджень.
  • Вміння користуватися інструментами . Робота викрутками, гайковими ключами, дрилем, шуруповертом, детектором проводки, шліфувальною машинкою та ін не повинна викликати труднощів у спеціаліста.

В обов'язки збирача меблів також входять розпакування та встановлення конструкцій з виставленням за рівнем, регулюванням фасадів, розсувних ящиків, дверей. За додаткову оплату фахівець може демонтувати старі меблі, обрізати деталі під розетки, робити свердління під кріплення та петлі. Якщо привезений предмет інтер'єру не входить за габаритами в квартиру замовника, він повинен оплатити майстру помилковий виклик.

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 
Поставити питання  ↓